-12%
Лещата мiнi 50мм INTERTOOL HT-0056
- Готово к отправке
- Код: HT-0056
200 ₴
177 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лещата мiнi 50мм INTERTOOL HT-0056Готово к отправке
200 ₴177 ₴
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Лещата міні INTERTOOL HT-0056 призначені для закріплення заготовок, предметів та деталей невеликих розмірів для подальшої їх обробки. Вони дуже зручні та стануть в пригоді кожному майстру в арсеналі інструменту.

Надійна конструкція
Лещата виготовлені з якісного чавунного сплаву, що забезпечує необхідну міцність. Металевий кріпильний гвинт з упором під фіксацію до поверхні. Покриті лещата стійкою порошковою фарбою проти хімічних, механічних та атмосферних впливів. Загартовані сталеві губки забезпечують надійне захоплення та зносостійкість робочої поверхні.
Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Ширина губок | 50 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.752 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Индия |
| Материал | чугун, сталь |
| Объем | 0,000990 |
| Тип | слесарные |
| Ширина захвата | 35 мм |
- Цена: 177 ₴

