влевовправо
-6%Зарядний пристрій для акумулятора Li-ion для дриля-шурупокрута DT-0310 INTERTOOL DT-0309
- Готово к отправке
- Код: DT-0309
99 ₴
93 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Зарядний пристрій DT-0309 призначений для заряджання Li-Ion батарей (DT-0311) шурупокрута INTERTOOL DT-0310. Заряджає акумулятор за 3 години. Має компактні габарити та малу вагу.

Індикація зарядки
При підключенні зарядного пристрою до мережі та після того, як буде правильно встановлена батарея, почнуть світитися два індикатори: червоний та зелений, що сигналізує про процес заряджання. При досягненні повного заряду червоний індикатор згасне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.144 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | двухконтактное: клеммы "минус" и "земля" |
| Объем | 0,000930 |
| Совместимость | DT-0310 |
| Гарантія | 12 |
| Струм на виході | 12 В, 0,4 А |
| Струм на вході | 100-240 В ~ 50/60 Гц, 1,4 А |
- Цена: 93 ₴



