


Призначення
Будівельне алюмінієве правило призначене для вирівнювання поверхонь. За допомогою нього ви впораєтесь на "відмінно" з вирівнюванням гіпсової, вапняної чи цементної штукатурки. Також може використовуватися для вирівнювання бетонної суміші під час стягування підлоги.

Висока міцність конструкції
Виготовлене правило з міцного алюмінієвого профілю, дуже легке. Алюміній не боїться вологи, не набухає та не деформується, при цьому має малу вагу. Має форму прямокутної трапеції, довжиною 150 см. Така трапецієподібна форма дозволяє штукатурному правилу зберігати жорсткість та доводити поверхню практично до ідеальної рівності. Правило має підвищену міцність та стійкість до зносу завдяки двом ребрам жорсткості, що також перешкоджає згинанню корпусу.

Зручність
Форма "двохват" має додатковий упор під пальці майстра, що забезпечує зручність в роботі та надійне утримання правила в руці під час найінтенсивніших робіт. Після закінчення роботи правило легко очищається від залишків розчину.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 1500 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна-виробник | Украина |
| Материал изготовления | Алюминий |
| Объем | 0,003397 |
| Тип | строительное правило |
| Товщина профілю | 1 мм |
| Товщина ребер жорсткості | 1.1 мм |
- Цена: 449 ₴


