

Складний багатофункціональний ніж знадобиться рибалці, мисливцеві, туристу та й узагалі вмілому господарю. Головна перевага інструмента полягає в тому, що всі основні інструменти завжди під рукою. Ніж зручно носити в кишені, на поясі або в рюкзаку. В екстрених ситуаціях завжди швидко приходить на допомогу: щось підпиляти, відрізати, відкрутити або відкрити - будь-яка дрібна робота йому до снаги.

Універсальний та зручний
Наявність 8-ми функцій робить цей ніж незамінним у побуті або коли немає під рукою цілого арсеналу інструментів.
Замок ножа простий і не вимагає додаткових зусиль для складання. Досить натиснути на обух і він закриється. Спейсер (упорна частина на ручці) вберігає від випадкового складання леза ножа.
Швидкий та легкий доступ до будь-якого інструмента. За допомогою зарубок на інструментах і простому механізму Slip joint розкладається як лівою, так і правою рукою.
Ергономічна сталева ручка з пластиковими накладками повторює форму пальців, завдяки чому ножем зручно і безпечно працювати.
Практичний та багатофункціональний, ніж не займе багато місця у кишені або в бардачку. Також його можна носити з ключами, як брелок, за допомогою кільця на держаку ножа.

Міцність та довговічність конструкції
Складаний ніж стійкий до появи іржі завдяки високій якості матеріалу виготовлення. Грані всіх насадок міцні, витримують максимальні навантаження і не стираються під час роботи.
Інструменти виготовлені зі сталі 420-ї марки. Присадки хрому протистоять агресивним повітряно-рідинним середовищам, тобто підвищують стійкість до корозії, а наявність марганцю робить інструмент міцним, твердим і не схильним до швидкого зношування. Буде служити значно довше за звичайні ножі.
*Не є холодною зброєю

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструменти | нож <br> пила <br> штопор <br> ножницы <br> небольшое лезвие и шило с отверстием <br> крестовая отвертка <br> открывалка для банок <br> открывалка для бутылок |
| Вес | 0,196 |
| Довжина в складеному вигляді | 110 мм |
| Довжина леза ножа | 80 мм |
| Общая длина | 200 |
| Количество функций | 8 |
| Матеріал леза ножа | нержавеющая сталь 420 |
| Материал рукоятки | сталь с пластиковыми накладками |
| Объем | 0,000810 |
| Тип | швейцарский нож |
| Тип замка | Slip joint |
| Товщина рукоятки | 18 мм |
- Цена: 255 ₴




