-12%Сучкоріз садовий для обрізання гілок з телескопічними ручками, 680 - 1020 мм INTERTOOL FT-1116
- Готово к отправке
- Код: FT-1116
600 ₴
527 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44



Можливості
Цей гілкоріз обладнаний редуктором, який у два рази збільшує різальне зусилля! Завдяки цьому він без особливих зусиль впорається з гілками, діаметром до 40 мм.
Ручки телескопічні й розкладаються до 1 метра, тим самим роблять важіль для більшої сили зрізання при докладанні садівником менших зусиль. Дозволяють дотягнутися до важкодоступних місць всередині крони.

Ефективна робота
Саме лезо з гострим заводським заточуванням, не стирається і здійснює швидке зрізання. Гілки не зісковзують з різальної площини завдяки рифленій сталевий поверхні нижнього упорного леза.

Зручність
Цей секатор для гілок при своїх значних габаритах дуже легкий, виготовлений з міцного алюмінію. Не гнеться й не деформується завдяки ребрам жорсткості на телескопічних ручках.
Комфорт у роботі забезпечать також зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці й гарантують надійний хват.
Обирайте цей потужний гілкоріз для обрізання гілок та економте власні сили та час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вес | 1.58 кг |
| Длина лезвия | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальний діаметр різу | 40 мм |
| Материал изготовления | алюминий, сталь |
| Общая длина | 680 – 1020 |
| Объем | 0,003726 |
| Тип | Контактный |
- Цена: 527 ₴


