-13%Газонокосарка електрична 1.8 кВт, 230 В~50 Гц, 3000 об/хв, ширина захвату 400 мм, висота зрізу 25-75 мм,
- Готово к отправке
- Код: DT-2262
4 300 ₴
3 742 ₴
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44


Газонокосарка DT-2262 – надійний інструмент для покосу трави і газону на середніх за площею ділянках. Завдяки регулюванню висоти покосу, невеликій вазі та відмінній маневреності це зручна і практична модель. Невибаглива в обслуговуванні та повністю екологічна, без викидів.

Ефективна робота
Оснащена електродвигуном, потужністю 1800 Вт, газонокосарка працює майже безшумно і забезпечує якісне виконання своїх функцій, обертаючи гострі та заточені леза зі сталі з частотою обертання 3000 обертів на хвилину. Ширина захвату лез - 400 мм, ви можете скосити більше трави за один прохід, що значно збільшить продуктивність роботи.

Зручність користувача
Невеликі габарити і вага газонокосарки, ергономічний дизайн, складана ручка - все це робить вашу роботу легшою і комфортнішою.
Встановлюйте висоту косіння, яка оптимально підходить під довжину трави, завдяки регулятору з діапазонами висоти 25-75 мм.
Місткий травозбірник на 35 літрів забезпечує чистоту газону після косіння. Виготовлений з металевого каркаса, обтягнутого напівпрозорою тканиною, що дає можливість бачити наповненість мішка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.1 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність травозбірника | 35 л |
| Высота среза | 25-75 мм |
| Гарантія | 12 |
| Напряжение питания | 230 |
| Объем | 0,098832 |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Число оборотов холостого хода | 3000 |
| Ширина зрізу | 400 мм |
- Цена: 3 742 ₴


