Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор ковадлоподібний 210 мм, діапазон до 20 мм, матеріал: ПП, ручка з гумовим покриттям TPR 15-211 фірми NEO загальною довжиною 210 мм і максимальним діаметром різу 20 мм. Оснащена міцними сталевими лезами з антипригарним покриттям. Має можливість працювати з твердою і сухою деревиною. Також добре підходить для обрізки дерев'янистих стебел.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.178 кг |
| Общая длина | 210 мм /(45 мм - довжина леза) |
| Цвет | чорний з помаранчевим |
| Максимальний діаметр зрізу | 20 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Тип | сікатор |
| Тип питания | механічний |
- Цена: 414 ₴







