Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор ковадлоподібний 210 мм, діапазон до 20 мм, алюмінієвий, ручка з гумовим покриттям TPR 15-213 від NEO загальною довжиною 210 мм і максимальним діаметром різання 20 мм. Оснащений міцними сталевими лезами з антипригарним покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.232 кг |
| Длина ножа | 43 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Цвет | сірий, помаранчевий |
| Максимальний діаметр зрізу | 20 мм |
| Тип | сікатор |
| Тип питания | механічний |
- Цена: 629 ₴






