Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор 185 мм для молодих пагонів, діапазон до 6 мм 15-207 NEO – інструмент, призначений для садових робіт. Підходить для роботи з невеликими та тонкими рослинами, догляд за якими потребує певної точності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.12 кг |
| Общая длина | 185 мм |
| Цвет | чорний, сірий, помаранчевий |
| Максимальний діаметр зрізу | 6 мм |
| Материал лезвия | Закаленная сталь |
| Тип | сікатор |
| Тип питания | механічний |
- Цена: 789 ₴








