Описание
Характеристики
Информация для заказа
Одноручний секатор із системою байпасу оснащений практичним механізмом, який полегшує роботу, зменшуючи силу, необхідну для різання. Ергономічна зручна рукоятка з м'якими гумовими елементами дозволяє міцно тримати рукоятку. Леза, виготовлені з високоякісної загартованої сталі, дозволяють точно різати, а їх антипригарне покриття, а також лезо, призначене для свіжої деревини, роблять його стійким до потоку рослинного соку, який не осідає на поверхні металу і тому не уповільнити прибирання на кухні, саду. Інструмент має вбудований замок, який активується однією кнопкою, що забезпечує безпечне використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.206 кг |
| Длина ножа | 50 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Цвет | чорний, сірий, помаранчевий |
| Максимальний діаметр зрізу | 18 мм |
| Материал лезвия | Закаленная сталь |
| Тип | сікатор |
| Тип питания | механічний |
- Цена: 1 079 ₴









