Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор by-pass 200 мм, діапазон до 18 мм, регульований крок 15-202 NEO – незамінний інструмент для роботи в саду, полегшить сезонні роботи та перетворить кожну хвилину обов'язкового догляду за зеленню на задоволення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.248 кг |
| Длина ножа | 50 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Цвет | чорний, сірий, помаранчевий |
| Максимальний діаметр зрізу | 18 мм |
| Материал лезвия | Закаленная сталь |
| Тип | сікатор |
| Тип питания | механічний |
- Цена: 1 084 ₴











