Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики 3300I:
| Виробник | CGM |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип запуску | ручний стартер |
| Габаритні розміри, мм | 590*300*560 |
| Двигун | CGM |
| Модель двигуна | 224 |
| Кількість циліндрів двигуна | 1 |
| Об’єм двигуна, куб.см | 224 |
| Потужність двигуна, кВт | 5.14 |
| Номінальні оберти двигуна, об/хв | 3000 |
| Напруга генератора, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Номінальна потужність генератора, кВт | 3.2 |
| Максимальна потужність генератора, кВт | 3.5 |
| Номінальний постійний струм, А | 8.3 |
| Номінальний змінний струм, А | 13.91 |
| Об’єм масла в картері двигуна, л | 0.6 |
| Функція зварювання | немає |
| Тип генератора | інверторний |
| Охолодження двигуна / генератора | повітряне |
| Паливо | бензин |
| Об’єм паливного бака, л | 7.8 |
| Витрата палива, л/кВт·год | 0.31 |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Рівень шуму, дБА | 62 |
|
Виконання |
закрите |
| Вага, кг | 32.5 |
| Комплектація | ✔ Мультиметр 3в1 - 1 шт |
Габаритні розміри упаковки 3300I:
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 555 | 340 | 475 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CGM |
| Страна производитель | Италия |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3.2 кВт |
| Максимальная мощность | 3.5 кВт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Степень защиты IP | 23 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | 224 |
| Объем двигателя | 224 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 7.8 л |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 59 мм |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Вес | 32.5 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 62 дБ |
- Цена: 51 999 ₴


