влевовправо

Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25733K
- Готово до відправки
- Код: D25733K
51 200 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25733K:
- Прекрасне співвідношення між потужністю та вагою.
- Інструмент розроблений для комфортної роботи як у горизонтальному, так і вертикальному положеннях.
- Система PERFORM PROTECT VIBRATION — вібрація зменшується завдяки пружній ручці, антивібраційній бічній ручці та внутрішній системі гасіння вібрації.
- Система PERFORM PROTECT CONTROL — поєднує в собі електронну антиротаційну технологію та механічну муфту.
- Антиротаційна система реагує на поворот інструмента під час заклинювання й миттєво знижує крутний момент до контрольованого рівня.
Комплектація Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25733K:
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна сила удару | 13.3 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 355 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2705 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
- Ціна: 51 200 ₴










