влевовправо

2E Комп'ютер персоналій 2E Decimal Intel i5-13600KF, 16Gb, F1TB, NVD4060TI-8, B660, G338W, 700W, Win11,
- Немає в наявності
- Код: 2E-10022
63 400 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус 2E 2E Gaming Hexagon G338W білий з трьома вбудованими 120мм ARGB вентиляторами на передній панелі плюс додатково один 120мм ARGB вентилятор на задній панелі. Модель відмінно підійде для самостійного та промислового складання завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 1 Tb/NVMe |
| Вага | 7.94 кг |
| Корпус | 2E Gaming HEXAGON (G338W) |
| Материнська плата | Intel B660 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4060 Ti |
| Обсяг ОЗУ | 16 GB |
| Обсяг відеопам'яті | 8 Gb |
| Оптичний привод | Немає |
| Охолодження | CNPS10X PERFORMA WHITE |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Процесор | Intel Core i5-13600KF |
| Розміри (ГxШxВ) | 450 x 380 х 205 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 63 400 ₴







