влевовправо

2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-12700F/B660/32/1000F/NVD4070-12/FreeDos/Zalman-i3NEO/850W
- Немає в наявності
- Код: 2E-9467
74 210 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | Немає |
| SSD накопичувач | 1 Tb/NVMe PCI-E 4.0 |
| Вага | 10.87 кг |
| Корпус | Zalman i3NEO 850W |
| Материнська плата | Intel B660 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4070 |
| Обсяг ОЗУ | 32 Gb |
| Обсяг відеопам'яті | 12 ГБ |
| Оптичний привод | Немає |
| Охолодження | Zalman CNPS10X OPTIMA II |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Процесор | Intel Core i7-12700F |
| Розміри (ГxШxВ) | 422 x 219 x 484 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 74 210 ₴







