Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| SSD накопичувач | 1 Tb/NVMe PCI-E 4.0, 2 ТБ |
| Вес | 10.94 кг |
| Корпус | Zalman i3NEO 850W |
| Материнська плата | Intel B660 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4070 TI |
| Обсяг ОЗУ | 32 Gb |
| Обсяг відеопам'яті | 12 ГБ |
| Оптический привод | Нет |
| Охлаждение | Zalman CNPS10X OPTIMA II |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Процессор | Intel Core i7-12700F |
| Розміри (ГxШxВ) | 422 x 219 x 484 |
| Тактовая частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип памяти | DDR4 |
- Цена: 94 860 ₴








