влевовправо

2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-11700K/Z590/32/1000F+2000/NVD3080-10/FreeDos/GT301
- Немає в наявності
- Код: 2E-8570
88 622 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комп’ютери 2Е - зручні у користуванні та надійні помічники у світі геймінгу. Ретельно протестовані вони бездоганно роблять те, для чого призначені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDD накопичувач | 2 Tb |
| SSD накопичувач | 1 Tb/NVMe |
| Вага | 10.65 кг |
| Корпус | GT301/BLK |
| Материнська плата | Intel Z590 |
| Модель відеокарти | GeForce RTX3080 |
| Обсяг ОЗУ | 32 Gb |
| Обсяг відеопам'яті | 10 ГБ |
| Оптичний привод | Немає |
| Охолодження | 2E-AC120D6-ARGB |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Процесор | Intel Core i7-11700K |
| Розміри (ГxШxВ) | 482 x 214 x 426 |
| Тактова частота | 3200 MHz |
| Тип відеокарти | Discrete |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 88 622 ₴









