Описание
Характеристики
Информация для заказа
Економічне поворотне настінне кріплення з вільним нахилом для ТВ 23-43″ 2E «Liihrusdi» чорного кольору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Мінімальна діагональ | 23 " |
| Регулировка | нахил, поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм |
| Тип | настільне кріплення |
- Цена: 395 ₴


