Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріплення для монітора настільне 2Е «Кій» космічного сірого кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі, пластику та алюмінію. Призначено для двох екранів діагоналлю 17-32″ і вагою від 2 до 9 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із VESA 75 × 75, 100 × 100, передбачено швидкознімну пластину.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | сірий/космічний |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Максимальная нагрузка | 2 кг /- 9 кг |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Регулировка | нахил, поворот, обертання |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1070 x 122 x 630 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
- Цена: 3 365 ₴











