влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка для монітора з вбудованим USB-хабом на два порти стандарту 3.0. Кронштейн має надзвичайно зручне й оптимальне кріплення та не займає багато простору на робочій поверхні. За допомогою системи прокладання кабелю всі дроти можна зібрати разом. Підставка підходить для моніторів із діагоналлю від 17″ до 43″ і витримує навантаження до 18 кг. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням, можна самостійно налаштовувати оптимальну позицію – нахил/поворот/обертання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный матовый |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Максимальная нагрузка | 18 кг |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Регулировка | нахил, поворот, обертання/±90° |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 468 x 840 x 225 |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм/з адаптером 200x100 |
| Тип | підставка для моніторів |
- Цена: 3 683 ₴










