влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ламінатор формату A3 з підтримкою гарячого ламінування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | ламінування від ID-карти до формату А3 |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Підтримувана товщина плівки | 80-175 мкм |
| Потребляемая мощность | 410 Вт |
| Тип ламінування | гаряче ламінування |
| Время готовности | 3-5 хв |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
- Цена: 1 277 ₴




