влевовправо

2E Ламінатор А4 L-4200, 300мм/хв, 80-200мкм, гаряче та холодне ламінування
- Нет в наличии
- Код: 2E-L-4200
2 089 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ламінатор формату A4 з підтримкою гарячого та холодного ламінування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | ламінування від ID-картки до А4 |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 236 мм |
| Підтримувана товщина плівки | 80-200 мкм |
| Потребляемая мощность | 310 Вт |
| Тип ламінування | холодне ламінування, гаряче ламінування |
| Время готовности | 5-7 хв |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
- Цена: 2 089 ₴





