влевовправо

2E Ламінатор А3 L-3250, 600мм/хв, 50-200мкм, 4 вали, гаряче та холодне ламінування
- Нет в наличии
- Код: 2E-L-3250
5 327 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ламінатор формату A3 на 4 вали з підтримкою гарячого та холодного ламінування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | ламінування від ID-карти до формату А3 |
| Максимальна товщина ламінування | 1 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 320 мм |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Підтримувана товщина плівки | 50-200 мкм |
| Система подачі аркушів | 4 вали |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Тип ламінування | холодне ламінування, гаряче ламінування |
| Время готовности | 3-5 хв |
| Швидкість ламінування | 600 мм/хв |
- Цена: 5 327 ₴



