Описание
Характеристики
Информация для заказа
Охолодження для процесору 2E Gaming Air Cool ACM90D4 з ARGB підсвіченням верхнього сегменту декору, вмонтованим в класичну баштову конструкцію радіатору 90 мм вентилятором на гідравлічному підшипнику. Алюмінієвий радіатор із чотирма 6 мм мідними тепловими трубками, які вбудовані в основу на певній відстані, що підвищує ефективність охолодження та впливає на розподіл повітряних потоків. Поверхня радіатору із спеціальним чорним покриттям із керамічними вкрапленнями, що підвищує ефективність охолодження та гарантує при цьому показник TDP 180W. Кулер ACM90D4 із відшліфованою поверхнею основи. Прямий контакт теплових трубок із процесором за DTH технологією, покращує тепловідведення.
| Основные | |
|---|---|
| Материал радиатора | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вентиляторів | 1 шт /(92 x 92 x 25 мм) |
| Габарити | 112 x 92 x 135 Д x В x Ш |
| Макс. повітряний потік | 40.5 CFM |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Максимальні обороти, об / хв | 800 /-2400+/-10% об/хв |
| Назначение | для процесора |
| Процесорна сумісність | AM3, AM4, LGA115X/1200/1366/1700/2011, AM5 |
| Разъем | 4-pin/+ 5V 3-pin RGB Aura з Molex 4-pin |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Тип | активний кулер |
| Тип подшипника | гідравлічний |
- Цена: 1 260 ₴











