Описание
Характеристики
Информация для заказа
Охолодження для процесора з адресним RGB-підсвічуванням розподіленим по внутрішній частині вентиляторів і з класичною баштовою конструкцією радіатора. Компактний кулер з двома тихими 120 мм вентиляторами на гідравлічному підшипнику. Можна встановити один із бажаних режимів підсвічування: монохромний однотонний або з чергуванням різних відтінків.
| Основные | |
|---|---|
| Материал радиатора | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вентиляторів | 2 шт /(120х120х25 мм) |
| Габарити | 123 x 156 x 102 // розміри радіатора: 123 х 156 х 50 мм Д x В x Ш |
| Макс. повітряний потік | 31 CFM // 66 CFM - 1й вентилятов, 15.53-50.47 +/-10% CFM - другий вентилятор |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Максимальні обороти, об / хв | 1700 /(800-1700+/-10% об/хв)/ 400-1300+/-10% об/хв |
| Назначение | для процесора |
| Процесорна сумісність | LGA1366/1200/1700, LGA115X, FM1/FM2/AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4/AM5 |
| Разъем | 4-pin/+ 5V 3PIN RGB |
| Уровень шума | 19.4 дБ // 33.8 дБ (+/-10%) - 1й вентилятор, 7.4-30+/-10% дБ - 2й вентилятор |
| Тип | активний кулер |
| Тип подшипника | гідравлічний |
- Цена: 1 318 ₴











