влевовправо

2E Монітор 28" L2820B 2xHDMI, DP, IPS, NTSC 84%, 3840x2160, FreeSync, Pivot
- Нет в наличии
- Код: 2E-L2820B-01.UA
8 501 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Монітор з діагоналлю 28″ оснащено матрицею типу IPS з широким кутом огляду 178°/178° та функцією повороту екрана (0 – 90°). Швидкість відгуку становить 1 мс, яскравість – 250 кд/м2. Корпус виготовлено з якісного та міцного пластику. Монітор має розніми 2 × HDMI, DP, USB (5V, 1A). За співвідношення сторін 16:9 роздільна здатність становить 3840 × 2 160. Частота 60 Гц, контрастність 1000:1, кількість кольорів 1,07B. Вага 8,9 кг. Монітор оснащено технологією FreeSync. Має екранне меню українською мовою та відповідає всім вимогам технічного регламенту. Можливий настінний монтаж – VESA 100 × 100.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенные динамики | 1 |
| Входы | Display Port, USB/5В, 1А, HDMI, 3.5mm Mini-Jack |
| Диагональ экрана | 28 " |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Угол обзора по вертикали | 178 ° |
| Угол обзора по горизонтали | 178 ° |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип устройства | монітор |
| Час реакції | 8 мс |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2 |
- Цена: 8 501 ₴










