влевовправо

2E Gaming Підставка для ноутбука CPG-004, до 15.6", 2xUSB-A, LCD/phone holder, RGB, чорний
- Нет в наличии
- Код: 2E-CPG-004
1 400 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігрова підставка 2E GAMING CPG-004 створена для активного швидкого охолодження ноутбука під час найнапруженіших ігрових баталій. Стильний корпус з LED-підсвіткою вентиляторів, RGB-підсвіткою периметра підставки та шістьма потужними вентиляторами забезпечує супер ефективне охолодження ноутбуків діагоналлю до 15.6 дюймів. 7-ми рівневе регулювання висоти підставки забезпечує найкращу ергономіку робочого місця, а вбудований USB концентратор розширює функціонал.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 295 мм |
| Глубина | 48 мм |
| Дополнительно | 7 рівнів швидкості вентилятора, 7 режимів роботи, LCD-дисплей, 7 рівнів регулювання RGB-підсвічування, тримач для смартфона, прогумовані ніжки, прогумовані холдери для фіксації ноутбука |
| Кількість USB портів | 2 шт |
| Максимальний розмір екрану | 15.6 " |
| Материал конструкции | метал + пластик |
| Подсветка | 1 /RGB/LED |
| Регулювання положення | 1 /7 рівнів |
| Розмір вентилятора | 100 x 100 x 15 /2 великі вентилятори/ 70 x 70 x 15 мм (4 шт) |
| Швидкість обертання вентилятора | 1400 об/хв. ±10% |
| Ширина | 415 мм |
- Цена: 1 400 ₴










