влевовправо

2E Ноутбук Imaginary 15 15.6" FHD IPS AG, Intel i5-1235U, 16GB, F512GB, UMA, Win11P, black
- Нет в наличии
- Код: NL57PU-15UA36
32 000 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
2E Imaginary 15 — середня серія лептопів 2E, яка включає процесори Intel Core 11 та 12-покоління від i3 до i7. Чипи відрізняються між собою кількістю фізичних ядер та віртуальних потоків (2-4, 4-8 або 10-12), а також інтегрованою відеокартою: від 48 до 96 кластерів. Оперативної пам’яті 8 чи 16 ГБ одним модулем, або 32 ГБ двома. А твердотільний накопичувач на 256ГБ, 512 ГБ або 1 ТБ — формату M.2 NVMe зі швидкістю 3000+ МБ/с.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | 1235U |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Производитель процессора | Intel |
| Диагональ экрана | 15.6 " |
| Макс. час роботи | 11 год |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тактовая частота | 1.3 ГГц |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативной памяти | DDR 4/3200 MHz |
- Цена: 32 000 ₴










