влевовправо

2E Ноутбук Complex Pro 15 15.6FHD IPS AG/Intel i5-1240P/16/512F/int/DOS
- Нет в наличии
- Код: NS51PU-15UA31
25 000 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Complex Pro 15 — старша 15.6-дюймова серія мобільних ПК від 2E, яка базується на 12-поколінні процесорів Intel Core. Вони мають гібридну архітектуру: потужні ядра доповнюються енергоощадними для невибагливих фонових процесів. Це дозволяє потужним ядрам не відволікатися від виконання основного завдання та економніше витрачати заряд акумулятора. Оперативної пам'яті встановлено до 32 ГБ, а об'єм SSD — до 1 ТБ. Є вільні слоти SO-DIMM і M.2 для апгрейду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 12 |
| Модель процессора | 1240P |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.74 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Thunderbolt | 1 шт/combo port with Power Delivery DC in (Type C) |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Производитель процессора | Intel |
| Диагональ экрана | 15.6 " /60 Hz |
| Макс. час роботи | 16.9 год |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тактовая частота | 1.7 ГГц |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип накопителя | SSD/M.2 |
| Тип оперативной памяти | DDR 4/3200 MHz |
- Цена: 25 000 ₴










