Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мобільний телефон 2E T180 MAX є оптимальним вибором для користувачів поважного віку або тих, хто цінує простоту, зручність і надійність. Великі клавіші та іконки на екрані, зручний інтерфейс, а також додаткові функції, як-то голосове озвучування номерів і кнопка SOS, роблять цей телефон надійним помічником у повсякденному житті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 87 г |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Діагональ | 2.31 " /горизонтальна орієнтація |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 320x240 |
| Тип корпуса | моноблок |
| Тип матрицы | TN |
| Толщина | 13 мм |
| Ширина | 61 мм |
- Цена: 898 ₴











