Описание
Характеристики
Информация для заказа
2E E180 2023 – оновлена версія моделі E180 лінійки 2019 року, яка отримала низку покращень, зокрема зміни відбулися в дизайні, комплектованні та користувацькому інтерфейсі. Це бюджетний мобільний телефон із кольоровим екраном 1,77″, камерою 0,3 МП і клавішами, що не стираються.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 82 г |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Діагональ | 1.77 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Операционная система | Пропрієтарна |
| Основна камера | 0.3 Мп /(без спалаху) |
| Розподільна здатність дисплея | 128x160/(QQVGA) |
| Тип корпуса | моноблок |
| Тип матрицы | TN |
| Толщина | 14 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 538 ₴











