Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мобільний телефон 2E E240 2023 серії POWER має класичний дизайн і вдало поєднує простоту та зручність користування. Модель оснащено кольоровим TN-екраном 2,4″. Користувацький інтерфейс UI 2E v2.0 інтуїтивно зрозумілий. 2E E240 2023 POWER підтримує роботу з двома SIM-картами мобільних операторів мережі GSM 900/1 800. Довготривалу роботу пристрою забезпечує акумуляторна батарея великої ємності (2 500 мА·год).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 109 г |
| Встроенная память | 32 МБ /(підтримка карт пам'яті microSD до 16GB) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Основна камера | 0.3 Мп /(з LED спалахом) |
| Розподільна здатність дисплея | 240x320 |
| Тип корпуса | моноблок |
| Тип матрицы | TN/(QVGA) |
| Толщина | 14.6 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Цена: 848 ₴











