Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мобільний телефон 2E E240 2022 виконаний у компактному корпусі з якісного пластику. Телефон комфортно лягає в руку, а завдяки спеціальній формі клавіш зручний набір і керування гарантовано. Багатий функціонал телефона надає користувачеві широкі можливості, з-поміж яких: голосові дзвінки, SMS-повідомлення, телефонна книга на 500 номерів, аудіоплеєр, FM-приймач, органайзер тощо. Підтримує роботу двох SIM-карт. Передбачено унікальну функцію SOS. Потужний акумулятор 1 000 мА·год забезпечить довготривалу роботу без підзаряду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 94 г |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Діагональ | 2.4 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розподільна здатність дисплея | 240x320/ (QVGA) |
| Тип корпуса | моноблок |
| Тип матрицы | TN |
| Толщина | 13.5 мм |
| Ширина | 51 мм |
- Цена: 648 ₴











