Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вологостійкий телефон зі ступенем захисту IP68, вбудованим ліхтариком, подвійним динаміком, а також можливістю роботи у режимі PowerBank. Модель призначена для рибалок, мисливців, рятувальників та військових, а також людей інших професій, яким необхідний витривалий та надійний гаджет за будь-яких умов.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 153 г |
| Встроенная память | 32 МБ |
| Діагональ | 2.4 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Основна камера | 0.3 Мп /VGA, відео |
| Розподільна здатність дисплея | 240x320/QVGA |
| Тип корпуса | моноблок |
| Тип матрицы | TN |
| Толщина | 17.5 мм |
| Ширина | 62.5 мм |
- Цена: 1 401 ₴











