Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Ранцевий обприскувач Jacto PJBC-8 (1224252):
- Поліетиленовий бак високої щільності;
- Ергономічна конструкція бака;
- Зручний, м'який регульований плечовий ремінь;
- Літій-іонний акумулятор для живлення насоса;
- Постійний тиск незалежно від рівня заряду батареї;
- Середній час роботи батареї становить 2-4 години;
- Трубка розпилювача з неіржавкої сталі;
- Надійний спусковий клапан;
Технічні характеристики Ранцевий обприскувач Jacto PJBC-8 (1224252):
- Розмішувач рідини працює під час обприскування;
- Об'єм бака, л: 8;
- Діаметр заливної горловини, мм: 100;
- Довжина трубки, мм: 350;
- Довжина шланга, мм: 1650;
- Максимальний тиск, бари: 4.1;
- Габарити, мм: 255 х 159 х 417;
- Ємність акумулятора, мА·год: 2200;
- Напруга акумулятора: 10.8 В;
- Тип акумулятора: Lithium Ion;
- Вага, кг: 3.5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacto |
| Країна виробник | Бразилія |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 8 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 35 см |
| Довжина шланга | 165 см |
| Загальна вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 10.8 В |
- Ціна: 6 478 ₴


