Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подвійна прокладка ущільнювача з масляним відділенням посередині забезпечує тривалий термін служби двигуна. Автоматичне відключення з регульованим важелем. Зручні ручки для транспортування. Міцний корпус з нержавіючої сталі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.9 кг /( в соответствии с EPTA) |
| Висота подачі | 9 м |
| Додатково | подвійна ущільнююча прокладка, автоматичне вимкнення з регульованим важелем, ручки для транспортування |
| Комплектація | інструкція |
| Корпус насоса | нержавіюча сталь |
| Макс. розмір твердих частинок | 5 мм |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний обсяг подачі | 250 л/хв |
| Приєднувальна різьба | 1 1/4" |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип | насос дренажний, насос занурювальний |
- Цена: 8 399 ₴


