Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий насос BP 3 Garden - ідеальний апарат середнього рівня для подачі води під тиском, достатнім для поливу і водопостачання. Підходить для дачі або заміського будинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 8.18 кг /без аксесуарів |
| Габарити | 220 x 405 x 260 Д x В x Ш |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Додатково | ручка для перенесення/эргономичная, зручне ввімкнення ногою |
| Комплектація | з'єднувальний адаптер G1 для насосів, оптимізований з'єднувальний патрубок |
| Макс. висота подачі/тиск | 40 / 4 |
| Максимальний обсяг подачі | 3500 л/год |
| Напруга | 230 В /- 240 В |
| Приєднувальна різьба | G1 |
| Споживана потужність | 800 Вт /(макс. мощность двигателя) |
| Температура подачі, макс. | 35 °C |
| Тип | насос садовий |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 5 598 ₴


