Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подвійна прокладка ущільнювача з масляним відділенням посередині забезпечує тривалий термін служби двигуна. Автоматичне відключення з регульованим важелем. Зручні ручки для транспортування. Міцний корпус з нержавіючої сталі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота подачі | 6.5 м |
| Додатково | ручка для перенесення, подвійна ущільнююча прокладка |
| Залишкова висота води | 25 мм |
| Комплектація | інструкція |
| Корпус насоса | нержавіюча сталь |
| Макс. розмір твердих частинок | 5 мм |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний обсяг подачі | 120 л/год |
| Приєднувальна різьба | 1 1/4" |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип | насос занурювальний |
- Цена: 5 999 ₴


