
Cellfast Шланг садовий HOBBY ATS 3/4', 50м, 6 шарів, до 30 Бар, -20…+60°C
- Нет в наличии
- Код: 16-221
5 199 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шланг садовий Cellfast HOBBY ATS 3/4', 50м, 6 шарів, до 30 Бар, -20…+60°C 16-221. Шестишаровий шланг захищений від скручування, що блокують струмінь води подвійне хрестово - трикотажне обплетення ATS2™ внутрішній шар зроблений з матеріалу, що підходить до контакту з їжею несприйнятливий до ультрафіолетових променів і до наростання водоростей всередині шланга температури -20 до +60 ° С чудові експлуатаційні якості багаторічна гарантія в умовах правильної експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Довжина шланга | 50 м |
| Додатково | стійкий до УФ-випромінювання |
| Захист | від скручування |
| Колір | сірий, чорний з блакитним |
| Комплектація | шланг |
| Матеріал | ПВХ |
| Особливості | 6 шарів, запобігає наростанню водоростей усередині |
| Подача води під тиском | 30 бар |
| Призначення | для поливу, для саду |
| Робоча температура | -20 до +60 °C |
| Тип | шланг |
- Цена: 5 199 ₴

