
Cellfast Шланг садовий SMART ATS VARIANT 3/4", 50м, 3-х шаровий, до 25 Бар, -20…+60°C
- Нет в наличии
- Код: 13-121
2 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шланг садовий Cellfast SMART ATS VARIANT 3/4", 50м, 3-х шаровий, до 25 Бар, -20…+60°C 13-121. Шланг має: 3-шарову конструкцію, трикотажне хрестоподібне обплетення ATS variant™, високу гнучкість та міцність. Спеціальна технологія виробництва захищає шланг від скручування, яке блокує проходження води. За рахунок спеціальних внутрішніх стінок шланга запобігає наростанню водоростей. Межі робочої температури становлять -20/+60°С. Використовується для поливу саду та городу, а також для транспортування води.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 10.85 кг |
| Довжина шланга | 50 м |
| Додатково | трикотажне хрестоподібне обплетення |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Захист | від скручування |
| Колір | чорний, блакитний |
| Комплектація | шланг |
| Особливості | система, що запобігає осідання водоростей, 3 шари |
| Подача води під тиском | 25 бар |
| Призначення | для поливу, для саду |
| Робоча температура | -20 до +60 °C |
| Тип | шланг |
- Цена: 2 998 ₴

