Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий шланг Performance Plus діаметром 3/4 ", довжиною 25 м. Зручний, довговічний і стійкий до атмосферних впливів, а так же особливо міцний і гнучкий, надзвичайно стійкий до перегинів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.75 кг |
| Довжина шланга | 25 м |
| Захист | захисний від УФ |
| Особливості | система, що запобігає осідання водоростей, тканинне обплетення |
| Подача води під тиском | 30 бар |
| Призначення | для поливу |
| Робоча температура | -20 до +60 °C |
| Розміри | 39x 39x 18 |
| Тип | шланг |
- Цена: 2 698 ₴


