Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особливо міцний, надзвичайно стійкий до перегинів і нешкідливий для здоров'я: садовий шланг довжиною 50 м Performance Plus діаметром 3/4" з високоякісної багатошарової тканини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Диаметр шланга (") | 3/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 11.5 кг |
| Довжина шланга | 50 м |
| Захист | захисний від УФ |
| Особливості | система, що запобігає осідання водоростей |
| Подача води під тиском | 30 бар |
| Призначення | для поливу |
| Робоча температура | -20 до +60 °C |
| Розміри | 39x 39x 25 |
| Тип | шланг |
- Цена: 5 398 ₴


