
Karcher Мінімийка високого тиску K 5 PREMIUM POWER CONTROL 1.324-573.0
- Нет в наличии
- Код: 1.324-573.0
17 601 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка високого тиску K 5 PREMIUM POWER CONTROL, 2100 Вт, 20-145 бар, 500 л/г, 40м?/г, 5 м, 13.92 кг 1.324-573.0. Впевнене рішення найрізноманітніших завдань чищення високим тиском гарантує мобільний помічник, що міститься у додатку Kärcher Home & Garden. Він підтримує власника апарату K 5 Power Control порадами та рекомендаціями, пропонує йому оптимальні режими для чищення тих чи інших об'єктів. Необхідний тиск легко встановлюється вручну поворотом наконечника струменевої трубки Vario Power.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 13 кг /без приладдя |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | пістолет/G 160 Q Power Control, мінімийка високого тиску |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Особливості | подача моющего средства |
| Потужність | 230 Вт |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Продуктивність за площею | 40 м2/г |
| Розміри | 414x306x588 /(Д×Ш×В) |
| Тип | мінімийка, мийка високого тиску |
- Цена: 17 601 ₴

