
Karcher Мінімийка високого тиску K 7 PREMIUM POWER HOME 1.317-171.0
- Нет в наличии
- Код: 1.317-171.0
25 000 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка високого тиску Karcher K 7 PREMIUM POWER HOME, 3000 Вт, 20-180 бар, 600 л/г, м?/г, 5 м, 17.93 кг 1.317-171.0. Апарат високого тиску K 7 Premium Power Home, оснащений довговічним двигуном водяного охолодження, розрахований на часте застосування та видалення сильних забруднень із садових доріжок, стінок плавальних басейнів, велосипедів, кузовів автомобілів великих розмірів тощо. Його комплектація включає пістолет із практичним роз'ємом Quick Connect, 10-метровий шланг високого тиску, надійний водяний фільтр для захисту насоса.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 17 кг /без приладдя |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | пістолет/ G 180 Q, мінімийка високого тиску |
| Максимальна температура води | 60°C |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Особливості | подача моющего средства |
| Потужність | 230 Вт |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Продуктивність за площею | 60 м2/г |
| Розміри | 459x330x666 /(Д×Ш×В) |
| Тип | мінімийка, мийка високого тиску |
- Цена: 25 000 ₴

