
Karcher Мінімийка високого тиску K3 + засіб для чищення автомобільного скла RM 650 500 мл
- Нет в наличии
- Код: 9.612-125.0
4 443 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка високого тиску До 3 оснащена системою Quick Connect, що дозволяє під'єднувати 6-метровий шланг високого тиску одним рухом. Грязьова фреза допоможе впоратися зі стійкими забрудненнями, а струминна трубка Vario Power з регулюванням тиску стане в нагоді при миття мотоциклів, садових меблів та ін. У мийці також передбачений інтегрований фільтр для очищення води.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Объем | 500 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для миючого засобу | 1 |
| Вага | 5 кг |
| Довжина шланга для води | 6 м |
| Комплектація | пістолет високого тиску, шланг високого тиску, чистящие средства, грязевая фреза, адаптер підключення до садового шлангу 3/4 ", струменева трубка, мінімийка, G 180 Q |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Можливість використання шампуню | 1 |
| Особливості | стандартна система Quick Connect, вбудований фільтр тонкого очищення води, регулювання тиску води |
| Потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність | 380 л/год |
| Розміри | 275х279х803 |
| Тип | мийка високого тиску |
- Цена: 4 443 ₴

