
Karcher Мінімийка високого тиску K 3, 1600 Вт, 20-120 бар, 380 л/г, 25 м?/г, 5 кг
- Нет в наличии
- Код: 1.601-888.0
4 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка Karcher K 3 ідеальна для періодичного використання. Вона допоможе відмити несильно забруднені легкові автомобілі, мотоцикли, велосипеди, садові меблі, майданчики навколо будинку та багато іншого.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5 кг /(без приладдя) |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність | 380 л/год |
| Продуктивність за площею | 25 м2/г |
| Розміри | 275 x 279 x 803 |
| Тип | мінімийка, мийка високого тиску |
- Цена: 4 998 ₴

