
Karcher Мінімийка високого тиску K 5 Power control, 2100 Вт, 20-145 бар, 500 л/г, 40 м?/г, 5 м, 12.95 кг
- Нет в наличии
- Код: 1.324-550.0
14 000 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Для прибирання з максимальним контролем: апарат високого тиску K 5 Power Control з мобільним помічником у додатку, пістолетом G 160 Q Power Control, струминною трубкою Vario Power та системою Plug 'n' Clean. Мінімийка Kärcher K 5 Power Control з водяним охолодженням двигуна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 12.95 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 145 бар |
| Потужність | 2100 Вт |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Продуктивність за площею | 40 м2/г |
| Розміри | 402 x 306 x 588 |
| Тип | мийка високого тиску |
- Цена: 14 000 ₴

