
Karcher Мінімийка високого тиску K 4 Power control, 1800 Вт, 20-130 бар, 420 л/г, 30 м?/г, 5 м, 11.48 кг
- Нет в наличии
- Код: 1.324-030.0
11 301 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Апарат високого тиску K 4 Power Control дозволяє своєму власнику легко задавати тиск, що підходить для очищення конкретного об'єкта. І так само легко визначати його: мобільний помічник із програми Kärcher Home & Garden дає практичні поради та рекомендації щодо вибору режимів, оптимальних для різних поверхонь та видів забруднень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 11.48 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Комплектація | пістолет високого тиску, грязевая фреза, адаптер підключення до садового шлангу 3/4 ", струменева трубка, вбудований фільтр тонкого очищення води, Шланг |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність | 420 л/год |
| Розміри | 402 x 306 x 588 |
| Тип | мийка високого тиску |
- Цена: 11 301 ₴

