Описание
Характеристики
Информация для заказа
Апарат K3 чудово підходить для періодичного усунення незначних забруднень, наприклад, для очищення велосипедів і мотоциклів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.12 кг |
| Довжина шланга для води | 6 м |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Потужність | 1600 Вт |
| Продуктивність | 380 л/год |
| Розміри | 275 x 279 x 803 |
| Тип | мийка високого тиску |
- Цена: 4 999 ₴


