
Karcher Мінімийка високого тиску K 4 Power Control Home Flex Wood, 130 бар, 1.8кВт
- Нет в наличии
- Код: 1.324-037.0
10 858 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка K 4 Power Control дозволяє своєму власнику легко задавати тиск, що підходить для очищення конкретного об'єкта. І так само легко визначати його: мобільний помічник із програми Kärcher Home & Garden дає практичні поради та рекомендації щодо вибору режимів, оптимальних для різних поверхонь та видів забруднень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 11.3 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 8 м |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність | 420 л/год |
| Розміри | 588х306х402 |
| Рівень потужності звуку | 90 дБ |
| Тип | мийка високого тиску |
- Цена: 10 858 ₴

